Buty New Balance Walt Disney

Buty New Balance

Moda na buty biegowe nie mija. Wręcz przeciwnie. Z okazji biegów runDisney, które organizowane są w USA, powstała specjalna, dedykowana kolekcja Walta Disneya. Buty New Balance prezentują się naprawdę ciekawie :) Może sam bym w takich nie biegał, ale moim zdaniem takie kolekcje limitowane to świetny pomysł.

New Balance pierwszą ofertę limitowaną wypuścił w zeszłym roku. Popyt przeszedł ich najśmielsze oczekiwanie. Buty były sprzedawane tylko na targach Expo przed biegami, a kolejki ciągnęły się w nieskończoność. Ludzie stali w nich nawet ponad godzinę, często kupując buty zupełnie nie w ich rozmiarze :) Chyba to trochę przejaw zakupoholizmu, ale z drugiej strony, jaki fan Disneya nie chciał by mieć butów z Myszką Mickey? Trzeba przyznać, że nawet na półce prezentują się ładnie, więc dla fanów wytwórni Disneya to na pewno piękna pamiątka.

Buty New Balance

W tym roku New Balance wypuścił dwa modele. Pierwszy oparty na stabilizującym 860v4 w cenie 125$, a jego motywem przewodnim jest Myszka Mickey dla panów i Myszka  Minnie dla pań. Drugi model oparty na neutralnym bucie 890v4 ma kosztować 120$. W wersji męskiej sygnowany przez psa Goofy. No i z Kopciuszkiem dla pań :) Buty zadebiutują już podczas Walt Disney World Marathon Weekend expo w dniach 8-12 lutego w Orlando. Jakby ktoś się wybierał, to może wrócić z ciekawą pamiątką.

Buty New BalanceButy New BalanceButy New BalanceButy New Balance

More from Bartosz Olszewski
Mózg w służbie biegacza
Robiąc codzienną prasówkę natrafiłem na ciekawy artykuł o zachowaniach naszego mózgu. Dokładnie...
Read More