Współpraca

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą pisz śmiało na bartoszolszewski@gmail.com Mam nadzieje, że razem zrobimy coś naprawdę fajnego!

 1. Dlaczego warto reklamować się na moim blogu?

  Bo to największy i najpopularniejszy blog biegowy poświęcony bieganiu w polskim internecie. Jako niezależny autor i jednocześnie sportowiec z sukcesami jestem wiarygodny dla swoich czytelników. Docieram do jasno zdefiniowanej grupy odbiorców. Odpowiednio zaplanowane kampanie na blogu i w social media są dużo skuteczniejsze niż zwykła reklama w gazecie. Ale skoro tu jesteś, to pewnie już to wiesz, przejdźmy więc do szczegółów.

 2. BLOG

  To w tej chwili ponad 60 tys. UU. Ta liczba cały czas wzrasta. Jednak największą wartością bloga jest interakcja i zaangażowanie czytelników. Świadczy o tym między innymi ponad 10 tys komentarzy pod wpisami. I to jest największa wartość tego bloga, interakcja i zaangażowanie czytelników.

 3. FACEBOOK

  To już ponad 30 tys. fanów. Fanów prawdziwych, nie kupionych. Generujących bardzo dużą aktywność i zostawiających po sobie setki komentarzy. Fanów, których nie zamieniłbym na żadnych innych.

 4. INSTAGRAM

  To kolejne niemal 15 tys. użytkowników obserwujących moje zdjęcia.

  Na koniec trochę smutna informacja. Standardowy koszt wpisu na moim blogu to 3000 zł netto. Oczywiście nie wykluczam barteru lub afiliacji, ale tylko w przypadku gdy oferta będzie miała dla mnie wysoką wartość, nie koniecznie materialną.

PS – wystawiam faktury VAT