O blogu

WarszawskiBiegacz.pl

Blog WarszawkiBiegacz.pl powstał w 2013 roku. Zawsze chciałem pisać o bieganiu. Często chciałem się wypowiedzieć, coś opisać i nie miałem gdzie tego zrobić. Postanowiłem założyć bloga. Na początku były pojedyncze wpisy. Od 2014 roku blog posiada nowy wygląd. Treść jest aktualizowana na bieżąco, nowe posty trafiają tu niemal codziennie. Jak ta strona rozwinie się w przyszłości, czas pokaże…

Obecnie poprzez blog chcę realizować dwa podstawowe cele. Pierwszy, to dostarczać rzetelnej i sprawdzonej informacji na temat treningu, odżywiania i regeneracji. Treści skierowanej przede wszystkim do amatorów. To oni często błądzą w świecie biegania, są zasypywani setkami informacji i ciężko im wyłowić to, co naprawdę istotne. Chcę to zmienić, pisać konkretnie, obalać mity, przedstawiać najskuteczniejsze środki do osiągnięcia sukcesu. Drugi cel, to pisanie o bieganiu i życiu z nim związany. Mógłbym to nazwać Biegowy Lifestyle. Bieganie nie jest już tylko podążaniem za życiówkami, stało się modą, bardzo pozytywną modą, o której chcę pisać, wyrażać opinię, komentować.

A co mi przyjdzie do głowy w między czasie? Sam nie wiem. Biegam około dwóch godzin dziennie. Mnóstwo czasu na przemyślenia, nowe pomysły, wizje. Mam ich codziennie kilka. Niektóre pewnie zrealizuję, niektóre na zawsze przepadną. Mam nadzieje, że te najlepsze ujrzą światło dzienne i przypadną wam do gustu.