Kim jestem?

Najszybszy amator wśród polskich biegaczy? Najpopularniejszy bloger biegowy w kraju? Wodzu? Różnie o mnie mówią. Przede wszystkim nazywam się Bartek. Jestem jednym z Was. Amatorem, który stara się łączyć trening, pracę na pełen etat i życie u boku kochanej narzeczonej Kasi.

Według mnie jestem przykładem, jak dzięki silnej woli, ambicji i determinacji można osiągnąć sukces, realizować cele, spełniać marzenia. Dlatego na tym blogu będę Cię inspirował. Motywował. Pokażę Ci jak biegać, trenować. Ale przede wszystkim jak łączyć życie prywatne, zawodowe z treningiem. Będę pisał o wszystkim co związane z bieganiem, wyrażał i kreował opinie, budził emocje, tworzył ciekawe historie.

Mam nadzieję, że po lekturze tego bloga zrozumiesz, że nie ma rzeczy niemożliwych. Uwierzysz w siebie. Osiągniesz sukces. I nie ważne, czy będzie to wygrany maraton, zrzucony kilogram z wagi ciała czy przebiegnięty pierwszy kilometr. Ruszysz się, i będziesz podążał za celem, który sobie obierzesz. Ja postaram się usunąć wszystkie przeszkody, które stoją na drodze do tego celu. Powodzenia!