Trenuj pod naszym okiem

Z Kasią Gorlo-Olszewską i Bartkiem Olszewskim

Jeżeli blog to za mało… Razem z Kasią Gorlo (RunTheWorld.pl) jesteśmy do Waszej dyspozycji także jako trenerzy.

Jako blogerów i zawodników znacie nas już od lat. Przynajmniej część z Was. Jednak nie wszyscy wiedzą, że przez ten czas współpracowaliśmy z ponad setką biegaczy. Od tych stawiających pierwsze kroki w bieganiu, po zaawansowanych maratończyków. Poniżej możecie poznać naszą ofertą trenerską.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Oboje wywodzimy się z biegania amatorskiego. Wiemy czym taki trening powinien się różnić od treningu zawodowca, jak pogodzić bieganie z życiem gdzie nie zawsze jest czas na regenerację, a nasz układ ruchu nie był przystosowywany od dzieciaka do biegania maratonów. To bardzo ważne różnice, o których nie wszyscy pamiętają, a które mogą wiele zmienić w Twoim obecnym bieganiu.

Zajmujemy się bieganiem od kompletnych podstaw aż do poziomu zaawansowanego zahaczającego o bieganie zawodowe (mężczyźni maraton 2:30<, kobiety 3:00<).

Cały czas stawiamy na rozwój. Jesteśmy na bieżąco z publikacjami dotyczącymi biegania, nie boimy się zmian treningowych, konsultacji i szkoleń z innymi trenerami.

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA Z NAMI?

  • Plany treningowe z opieką trenerską. Rozpisujemy plany treningowe pod konkretny cel i zawodnika. Ustalamy indywidualne strefy tempa/tętna treningów zawodnika. Plan rozpisujemy przeważnie na 1 tydzień do przodu. Co tydzień weryfikujemy plan, kontrolujemy postępy, omawiamy treningi i dokonujemy ewentualnych korekt. Macie z nami stały kontakt mailowy oraz przez aplikację Training Peaks, w razie potrzeby także telefoniczny.
  • Trening personalny. Na terenie Warszawy prowadzimy zajęcia indywidualne w kilku formach. Najczęściej jest to trening uzupełniający bieganie. Trening funkcjonalny, poprawa siły, techniki i motoryki. Godzina ćwiczeń pod naszym okiem. Prowadzimy także treningi biegowe: wspólne bieganie zakończone rozciąganiem/ nadzór podczas treningu/prowadzenie tempa. Zajęcia indywidualne konkretnie ustalamy w zależności od potrzeb danego zawodnika. 
  • Grupowe treningi. Prowadzimy treningi grupowe, współpracujemy z firmami zarówno przy cyklicznych treningach jak i eventach.
  • Oczywiście podejmujemy się też innych wyzwań, więc jak tylko masz jakieś pytanie, napisz! Razem postaramy się coś wymyślić.

CENA

350 zł miesięcznie za prowadzenie online z pełną konsultacją treningową

KONTAKT

W razie pytań, niejasności, dodatkowych potrzeb z Waszej strony, a przede wszystkim, jeżeli chcecie z nami trenować – piszcie śmiało. Jesteśmy do treningowej dyspozycji pod adresem: treningi.olszewscy@gmail.com