trener biegowy

Jeżeli blog to za mało… Razem z Kasią Gorlo (RunTheWorld.pl) jesteśmy do Waszej dyspozycji także jako trenerzy.

Jako blogerów i zawodników znacie nas już od lat. Przynajmniej część z Was. Kilka osób miało też okazję poznać nas już jako trenerów, a teraz oficjalnie odkrywamy karty i wychodzimy z naszą ofertą trenerską.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Oboje wywodzimy się z biegania amatorskiego. Wiemy czym taki trening powinien się różnić od treningu zawodowca, jak pogodzić bieganie z życiem gdzie nie zawsze jest czas na regenerację, a nasz układ ruchu nie był przystosowywany od dzieciaka do biegania maratonów. To bardzo ważne różnice, o których nie wszyscy pamiętają, a które mogą wiele zmienić w Twoim obecnym bieganiu.

Zajmujemy się bieganiem od kompletnych podstaw aż do poziomu zaawansowanego zahaczającego o bieganie zawodowe (mężczyźni maraton 2:30<, kobiety 3:00<).

Cały czas stawiamy na rozwój. Jesteśmy na bieżąco z publikacjami dotyczącymi biegania, nie boimy się zmian treningowych, konsultacji i szkoleń z innymi trenerami.

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA Z NAMI?

  • Plany treningowe z opieką trenerską. Rozpisujemy plany treningowe pod konkretny cel i zawodnika. Ustalamy indywidualne strefy tempa/tętna treningów zawodnika. Plan rozpisujemy maksymalnie na 3 tygodnie do przodu, w praktyce najczęściej wychodzi raz w tygodniu. Co tydzień weryfikujemy plan, kontrolujemy postępy, omawiamy treningi i dokonujemy ewentualnych korekt. Macie z nami kontakt mailowy, w razie potrzeby także telefoniczny.
  • Trening personalny. Na terenie Warszawy prowadzimy zajęcia indywidualne w kilku formach. Najczęściej jest to trening uzupełniający bieganie. Trening funkcjonalny, poprawa siły, techniki i motoryki. Godzina ćwiczeń pod naszym okiem. Prowadzimy także treningi biegowe: wspólne bieganie zakończone rozciąganiem/ nadzór podczas treningu/prowadzenie tempa. Zajęcia indywidualne konkretnie ustalamy w zależności od potrzeb danego zawodnika. Indywidualne zajęcia najczęściej prowadzę ja, czyli Kasia.
  • Grupowe treningi. Prowadzimy treningi grupowe, firmowe oraz w parach. Forma takich zajęć ustalana jest pod konkretne potrzeby.
  • Prowadzenie na zawodach.
  • Plany treningowe bez konsultacji. Nie jesteśmy wielkimi zwolennikami tego typu treningów, ale wychodzimy naprzeciw Waszym potrzebom i jesteśmy w stanie przygotować plan z góry na 4 miesiące pod konkretny cel.

CENA

Bartek  – 400 zł miesięcznie za prowadzenie online z konsultacją
Kasia – 300 zł miesięcznie za prowadzenie online z konsultacją
Plan bez konsultacji – 200 zł za miesiąc 
Trening personalny – ustalamy konkretnie w zależności od ilości treningów w miesiącu

KONTAKT

W razie pytań, niejasności, dodatkowych potrzeb z Waszej strony, a przede wszystkim, jeżeli chcecie z nami trenować – piszcie śmiało. Jesteśmy do treningowej dyspozycji pod adresem: treningi.olszewscy@gmail.com

More from Bartosz Olszewski
10 Maraton Warszawski – relacja część 1
Hmmm, od czego tutaj zacząć? Oj dawno mnie nie było na blogu,...
Read More