Rozkład jazdy na weekend maratoński!

Zaczynamy na grubo świętować weekend biegowy w Warszawie. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji, i chciałem je umieścić w jednym miejscu, żebyście wiedzieli co, gdzie i kiedy. Tutaj też dowiecie się gdzie można nas spotkać, gdzie razem kibicować i z jakich atrakcji naszych partnerów warto skorzystać.

Sobota

10:00 – 12:30 – Shake Out Run! Ruszamy ze strefy New Balance. Robimy jakieś 4 kilometry lekkiego rozruchu przemieszczając się w okolicę Metro Centrum, Marszałkowską w stronę Parku Saskiego. Do Placu Piłsudskiego, nawrotka, Parkiem Saskim do Marszałkowskiej i do NB Zone! W strefie NB będzie DJ, muzyka. Można sobie zrobić warkocze ;), będą zdjęcia, chwytak z nagrodami. No i cały czas będziemy my. Prowadzimy też Shake Out Run.

11:30 – 14:00 – Cały czas warkocze w strefie NB, żeby na biegach włosy nie przeszkadzały :)

13:00 – 13:30 – Mamy panel z Kasią na tematy maratońskie. Czyli co zrobić w tą niedzielę, żeby nie zderzyć się ze ścianą. Oczywiście będziemy cały czas dla Was dostępni, ale to jest czas na pytania i wspólne posłuchanie nas, co w niedziele zrobić, żeby zoptymalizować swój bieg!

13:30 – 14:30 – Bieganie w grupie NBRC, kolejny panel na którym będziemy. Obstawiam, że panel maratoński może się przeciągnąć, i oba panele się przenikną płynnie :D

14:30 – 15:00 – Panel z zawodnikami NBRC, dlaczego warto z nami trenować? (tutaj już nas nie będzie ale będzie można posłuchać zawodników którzy przychodzą do nas na treningi).

14:00 – 15:00 – Będę w strefie Nice To Fit You. Tam można mnie spotkać, porozmawiać. Mogę coś podpowiedzieć przed niedzielą. I to już będzie ostatnia szansa!

Niedziela

9:00 – Start maratonu

9:30 – Start NTFY Warszawskiej Dychy

Po biegu na 10 km można mnie będzie spotkać w strefie Nice To Fit You. Tam zrobimy jakieś rozciąganie, chwilę porozmawiamy. I razem ruszamy kibicować!

Cały maraton kibicujemy w strefie NB (Złota 11) i w strefie NTFY! Tak też będziemy cały czas i mam nadzieję, że będziemy razem kibicować!

UWAGA, MAGA AKCJA:

W strefie NB będzie ekran / telebim na którym będą wyświetlane napisy zagrzewające do walki, które sami wymyślicie. Wystarczy wejść na stronę Kibicuj Biegaczom, wpisać tekst motywujący, numer zawodnika (tak, tekst zostanie wyświetlony zawodnikowi, którego wybierzecie!!! ) i kibicowanie załatwione! :)

More from Bartosz Olszewski
Adidas Energy Boost 2 ESM
Do dziś pamiętam jak dostałem do testów adidas Energy Boost. Ale się...
Read More