Zmiany, zmiany, zmiany. Nowa odsłona bloga!

blog

Ostatnio pisałem o zmianach w swoim treningu. Było ich w sumie nie tak dużo. Ale w między czasie powoli pracowałem też nad zmianami na blogu. I jak widzicie, tych wprowadziłem już bardzo dużo. Zupełnie nowy wygląd, nowe kategorie, nowe funkcjonalności. I na pewno będzie się to w najbliższych dniach rozwijało.

Mam nadzieję, że nowa odsłona bloga WarszawskiBiegacz.pl Wam się spodoba. Klikajcie, sprawdzajcie, testujcie. Szczerze, to nie miałem za dużo czasu na dokładne testy a nie chciałem z tym czekać kolejnych tygodni. Dlatego liczę na Waszą pomoc i wsparcie. Jak coś jest nie tak, działa źle, błędnie, albo zwyczajnie razi, to opiszcie w komentarzach. Będę na bieżąco poprawiał.

Chyba nie będę się bardziej rozpisywał. Bo w sumie o czym, wszystko widzicie jak na dłoni i na pewno sami przeklikacie. Są nowe kategorie. RunAndTravel (chyba jasne), RunStyle (sprzęt biegowy). Jest super wtyczka do Instagrama :) Udało mi się też zainstalować fajne odnośniki do Facebooka i Insta. Na pewno obecnie będę musiał bardziej skupiać się na zdjęciach, żeby to wszystko ładnie wyglądało. Jest też sporo nowych możliwości, z których jeszcze nie skorzystałem a które powoli będę wprowadzał w życie.

I jeszcze jedno. Komentarze, które wczoraj pisaliście po południu mogły wyparować w kosmos. Niestety nie udało mi się już tego dopiąć. Więc jak ktoś coś pisał i nie ma to proszę, napisz jeszcze raz. Nic nie kasowałem, zwyczajnie przy synchronizacji wycięło kilka wpisów.

Ok, koniec tego. Miłego klikania i proszę o feedback! :)

fot. Aleksandra Szmigiel-Wiśniewska

More from Bartosz Olszewski

Kofeina w treningu biegacza

Biegacze często szukają suplementów, odżywek, które pozwolą im szybciej się regenerować i...
Read More