Wygraj Voucher o wartości 500 zł!

Zgodnie z zapowiedzią mam dla Was konkurs. Do wygrania pięć pakietów o wartości 500 zł każdy do wykorzystania na kompleksowe usługi ortopedyczne w warszawskiej klinice ENEL-SPORT.

O samej klinice już pisałem wcześniej. Dziś ENEL-SPORT przygotował dla Was pięć Voucherów na pakiet usług „Ortopedia+” lub „Zimowa Aktywacja”. Macie do dyspozycji najlepszych specjalistów w kraju oraz rewelacyjny sprzęt, a o wszystkim możecie poczytać na stronie ENEL-SPORT. Żeby wygrać jeden z pakietów nie trzeba za bardzo się wysilać, ale trzeba wykazać się trochę wiedzą, a trochę mieć dar przekonywania.

Pod tym postem albo na Facebooku trzeba odpowiedzieć na dwa pytania:

1) Jak się nazywa bieżnia antygrawitacyjna wykorzystywana w ENEL-SPORT (podpowiem dla leniwych, info na stronie :) ).

2) Przekonaj mnie, że to właśnie do Ciebie powinien trafić ten pakiet (tylko nie opisujcie historii swojej choroby, chorzy mają takie same szanse jak zdrowi. Liczy się pomysł)

Na odpowiedzi czekam do środy 3.02.2016 do godziny 12:00 Listę zwycięzców opublikuję w tym poście i wrzucę na facebooka w czwartek 4.02.2016 Powodzenia i zdrowia! Żeby te pakiety były dla Was tylko przeglądem kontrolnym!

Lista Zwycięzców:

  • Krzysiek Smoliński:

potrzebuje przedłużyć akredytacje od żony na dalsze bieganie :-)

Mam nadzieje, że bezterminowo ;)

  • Kamila Góreczny

Zawsze chciałam lecieć w kosmos, ale mam za słaby wzrok. Więc pakiet 500 zł powinien trafić do mnie, żebym mogła chociaż trochę stracić grawitację i zostać kosmonautką na Ziemi :)

Podpowiem, że mają tam również okulistę. Może jeszcze polecisz :)

  • Marcin Roszkowski

A jeśli chodzi o pakiet…
Coraz szybciej biegam,
Pomysły trenera w mig wypełniam.
Interwały mnie nie męczą,
Podbiegi wręcz mnie śmieszą.
I tylko gdy kolano niedomaga,
a łydka o przerwę błaga
taka myśl mnie nurtuje:
Na pewno Enel-Sport mnie uratuje!

Ciężkie miałem zadanie, sporo wierszyków. Wszystkie ładne, może wydamy jakiś tomik poezji. Dziś wybrałem Marcina, gratulacje!

  • Hanna Nejfeld

E -nergia
N-a codzień
E-ntuzjazm i
L-ek na smutki ,
S-zalona
P-asjonatka
O-garnięta
R-adością z
T-erapii endorfinami

Za pomysł. Ale o mały włos nie poległaś na tych endorfinach. Endorfiny to dają słodycze a nie bieganie :D

  • Marcin Lis

Jak tak czytam te wszystkie komentarze, to utwierdzam się w przekonaniu, że to właśnie ja powinienem dostać ten pakiet. Bartek!! Oni się w ogóle nie starają, tak jak by zupełnie im nie zależało!!! Mówisz, że masz 5 pakietów… Jeden dla Kaśki – przecież to oczywiste, że nie zaryzykujesz kwasów w domu! Dasz Kasi, no to Brat strzeli focha, że niby dziewczyna to ważniejsza niż rodzony brat??!! Sam byś chyba też chętnie skorzystał co…? Dobra jeden wędruje do Ciebie, jakoś się to ludziom wyjaśni – pakiet się zgubił, albo zepsuł, no nie wiem, może się przeterminował i w trosce o zdrowie innych… politycy nie takie kity ludziom wciskają. Zostają dwa pakiety… robi się ciasno, a jest jeszcze przecież drużyna Warszawiaky. Dla wszystkich nie starczy. Mógłbyś po prostu wybrać kogoś ulubionego, no ale to też temat dość śliski, bo się zaraz reszta poczuje urażona. Lepiej zrób im jakiś osobny konkurs: jakiś wierszyk, albo piosenka, ewentualnie jakieś malowanki. Zostaje ostatni pakiet i tu wkraczam JA!!! Chyba nie zamierzałeś oddać wszystkich pięciu pakietów znajomym….?? Przecież ludzie by Cię k…. zjedli!!! A tak proszę – Niespokrewnieni, właściwie to się nawet nie znamy osobiście. Jesteś 100% kryty i poza wszelkimi podejrzeniami. Aaaaa byłbym zapomniał o konkursie. Ta bieżnia w Enel-Sport to się nazywa Alter-G2. I wcale nie musiałem wchodzić na ich stronę, wystarczyło poczytać komentarze…. :)

Trafiłeś w sedno, chciałem być uczciwy i teraz mam przerąbane w domu :)

Gratuluję wygranym. Proszę napiszcie do mnie maila na bartoszolszewski(małpa)gmail.com albo na facebooku ze swoimi danymi do wysyłki. Przy okazji dziękuję wszystkim za świetne pomysły, miałem z czego wybierać, było 100 uzasadnień. Niektóre świetne, niektóre słabsze, ale na pewno jeszcze wile z nich zasługiwało na nagrody. Nie poddawajcie się, jak nie dziś to jutro. Dziękuję wszystkim za udział i zapraszam do kolejnych konkursów!

PS – Jak ktoś napisałby „bo będę mógł spotkać tam Kasię”, to wygrałby wszystkie 5 pakietów :D

More from Bartosz Olszewski

Podsumowanie tygodnia 2014.03.10 – 2014.03.16

Kolejny tydzień za mną. Zrobiona naprawdę spora praca, szczególnie jeżeli chodzi o...
Read More