Współpraca

Na blogu WarszawskiBiegacz.pl istnieja możliwość reklamy. Jestem zainteresowany różnymi ciekawymi propozycjami współpracy. Jeżeli masz jakiś pomysł, pisz śmiało. Razem na pewno wymyślimy coś ciekawego i kreatywnego.

Dlaczego warto reklamować się na moim blogu?

Bo jako niezależny autor jestem wiarygodny dla swoich czytelników. Nic nie muszę. Współpracuję tylko z markami i produktami, z którymi sam się utożsamiam i które bez wyrzutów sumienia mogę przedstawić swoim czytelnikom. Docieram do jasno zdefiniowanej grupy odbiorców. Odpowiednio zaplanowane kampanie na blogu i w social media są dużo skuteczniejsze niż zwykła reklama w gazecie. Ale skoro tu jesteś, to pewnie już to wiesz, przejdźmy więc do szczegółów.

BLOG

analytics

To w każdym miesiącu ponad 30 tys. UU. Ta liczba cały czas wzrasta. Obecnie zbliżam się do 500 wpisów i już dawno przekroczyłem 6 tys. komentarzy. I to jest największa wartość tego bloga, interakcja i zaangażowanie czytelników. A skoro o tym mówimy. W statystykach hash.fm WarszawskiBiegacz znajduje się na 2 miejscu wśród osób piszących w social media o bieganiu. Jednocześnie jestem pierwszy jeżeli chodzi o zaangażowanie czytelników i czwarty pod względem aktywności (tylko dlatego, że sporo trenuję :) ).

FACEBOOK

hash_fm

To już ok. 7 tys fanów. Fanów prawdziwych, nie kupionych. Generujących bardzo dużą aktywność (patrz hash.fm) i zostawiających po sobie setki komentarzy. Fanów, których nie zamieniłbym na żadnych innych.

INSTAGRAM

To kolejne 2 tys. użytkowników obserwujących moje zdjęcia.

Na koniec trochę smutna informacja. Jeżeli za współpracę chcesz mi dać zniżkę na buty, długopis, albo uważasz, że barter to najlepsza forma współpracy, to przykro mi, ale chyba się nie dogadamy. Przypuszczam, że za swoją pracę, pracodawca nie rozlicza się z Tobą za pomocą towarów. Oczywiście i takiej formy współpracy nie wykluczam, w końcu uwielbiam gadżety.

A co mogę zaoferować? W sumie wszystko. Czy to jest tekst sponsorowany, reklama, konferencja, wykład, prezentacja, recenzja, większa kampania czy product placement. Nie ważne. Zależy mi, żeby to było zgodne z treścią tego bloga. Więc nie bój się pisać. Najgorsze co może Cię spotkać, to odmowa współpracy.

KONTAKT

bartoszolszewski@gmail.com

PS – wystawiam faktury VAT