Współpraca

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą pisz śmiało na bartoszolszewski@gmail.com Mam nadzieje, że razem zrobimy coś naprawdę fajnego!

 1. Dlaczego warto reklamować się na moim blogu?

  Bo jako niezależny autor jestem wiarygodny dla swoich czytelników. Nic nie muszę. Współpracuję tylko z markami i produktami, z którymi sam się utożsamiam i które bez wyrzutów sumienia mogę przedstawić swoim czytelnikom. Docieram do jasno zdefiniowanej grupy odbiorców. Odpowiednio zaplanowane kampanie na blogu i w social media są dużo skuteczniejsze niż zwykła reklama w gazecie. Ale skoro tu jesteś, to pewnie już to wiesz, przejdźmy więc do szczegółów.

 2. BLOG

  To w każdym miesiącu ponad 40 tys. UU. Ta liczba cały czas wzrasta. Jednak największą wartością bloga jest interakcja i zaangażowanie czytelników. Świadczy o tym między innymi ponad 10 tys komentarzy pod wpisami. I to jest największa wartość tego bloga, interakcja i zaangażowanie czytelników.

  wb_statystyki

 3. FACEBOOK

  To już prawie 17 tys. fanów. Fanów prawdziwych, nie kupionych. Generujących bardzo dużą aktywność i zostawiających po sobie setki komentarzy. Fanów, których nie zamieniłbym na żadnych innych.

 4. INSTAGRAM

  To kolejne niemal 9 tys. użytkowników obserwujących moje zdjęcia.

  Na koniec trochę smutna informacja. Standardowy koszt wpisu na moim blogu to koszt 3000 zł netto. Oczywiście nie wykluczam barteru lub afiliacji, ale tylko w przypadku gdy oferta będzie miała dla mnie wysoką wartość, nie koniecznie materialną.

PS – wystawiam faktury VAT