#WieczorynkazBlogerami odcinek 100!

wieczorynkazblogerami 100

Nadszedł ten dzień! Przez ostatnie odcinki naszego Live odliczaliśmy tygodnie do tej setki. I stało się. Konsekwencją, silną wolą i z Waszą olbrzymią pomocą, bo w końcu to dla Was powstają te odcinki, dojechaliśmy do jubileuszowego odcinka numer 100!

WieczorynkazBlogerami poniedziałek 21:00, Live!

O czym dziś będzie? Na pewno trochę powspominamy. Wieczorynka przeszła przez te niemal dwa lata sporo zmian. Poprawił się dźwięk, poprawiła się jakość. Staramy się to robić na tyle profesjonalnie na ile pozwala nam czas i nasze umiejętności techniczne. Bywają wpadki. Rozładowane baterie, brak WiFi, odłączone kable, czy koty ciągle atakujące dywan, na którym stoi aparat :) Bywało też, że o wieczorynce przypominaliśmy sobie 5 minut przed startem gdzieś na pikniku :D Jednak dawaliśmy radę.

Trzeba pamiętać, że Wieczorynki zawsze miały być w pewnym sensie merytoryczne. Nie ma to być wykład, ale luźna rozmowa, ucząca czegoś. Chcemy w przystępny sposób przekazywać wiedzę. Opowiadać o naszym treningu. I tak będzie też dziś. A powiemy o niezmiennych zasadach, którymi każdy powinien się kierować, żeby biegać i trenować skutecznie i zdrowo. Żeby robić postępy, unikać kontuzji i nie wypalać się za szybko. Będzie ich 10, każdej poświecimy trochę czasu.

Łatwo nie było

Rozpoczynając ten cykl wiedzieliśmy, że rzucamy się na głęboką wodę. Ustaliliśmy, że będzie to na żywo. A z naszym trybem życia, nie jest łatwo zawsze być o jednej porze, tego samego dnia, w szczycie formy. Ba, prawda jest taka, że te poniedziałki to szczyt naszego treningowego zmęczenia :) Często rozkładaliśmy sprzęt dosłownie kilka minut przed startem. Często siadaliśmy zaraz po treningu na stołkach. Wiadomo, że nie zawsze mieliśmy najlepszy humor. W dodatku najbardziej przerażała nas perspektywa wymyślania co tydzień tematu, który będzie ciekawy i przyciągnie ludzi przed ekrany. Po drodze większość podobnych projektów sypała się, a my twardo robiliśmy swoje. No i chyba mamy nagrodę w postaci niesamowitych widzów, którzy oglądają nas co tydzień. Serio, z perspektywy czasu najbardziej właśnie lubię Wieczorynki. Jest przyjemnie, miło, śmiesznie. Nie ma chamstwa, złośliwości, tego wszystkiego czym tak bardzo przepełnione są dziś social-media. Więc na 100 na pewno się nie skończy, a my będziemy się dalej rozwijać.

Atrakcje na setkę?

Na pewno jakieś tam nagrody wyciągniemy dla Was z szafy. Będzie kilka koszulek New Balance z serii Royal Runners Club. Będzie kilka książek. Między innymi świetna pozycja Jagody Podkowskiej Run&Cook z przepisami i poradami dietetycznymi dla biegaczy. Czy coś jeszcze? Patrz punkt poprzedni, zaczynamy wszystko ogarniać, mamy jeszcze kilka godzin i trochę treningów do zrobienia, ale myślę, że coś wymyślimy :)

Nie pozostaje mi już nic jak jeszcze raz zaprosić Was na 100 odcinek Wieczorynki z Blogerami. Startujemy dziś o 21:00 na mojej stronie facebook. Do zobaczenia! Miło nam będzie, jak będziecie dziś z nami!

More from Bartosz Olszewski

Dla takich treningów warto biegać

Miałem wrzucić podsumowanie tygodnia, ale stwierdziłem, że ten trening zasługuje na oddzielną...
Read More