Wieczorynka z blogerami

Wieczorynka z blogerami

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych czytelników, trochę idąc z duchem czasu, startujemy z cyklicznym video. Live video. Będziecie nas mogli oglądać w każdy poniedziałek o godzinie 21:00 na profilu facebook WarszawskiBiegacz.pl i RunTheWorld.pl.

Wiecie już kiedy i gdzie szukać naszych relacji. Teraz trochę o tym, jak one będą wyglądały. Zwyczajnie chcemy z Wami pogadać. Oczywiście tematem przewodnim będzie bieganie. Jednak nie chcemy, żeby to był sztywny poradnik. Ma być wesoło, naturalnie, bez spiny. Będziecie mogli zobaczyć mnie sepleniącego ze zmęczenia oraz Kasię bez makijażu (przekonacie się, że dalej jest piękna). Czasem pewnie w kadr wejdzie nasz kotek. Lea już się nie może doczekać, ma parcie na szkło.

Powiemy co tam słychać w bieganiu, jak idą nasze treningi, omówimy trochę nasze plany. Ponieważ odcinki będę zawsze o 21, ciekawscy na pewno nie raz będą mieli okazję podejrzeć jak wygląda nasze życie po treningach. Jak już mówiliśmy, będzie autentycznie. Więc raz zastaniecie kogoś w kuchni, raz na kanapie a może czasem w łóżku (tylko nie wyobrażajcie sobie za dużo :) ).

Chcemy też bardzo poqstawić na interakcję z Wami. Zadawajcie pytania, a my postaramy się odpowiedzieć. Często z przymrużeniem oka, ale przecież to ma być ciekawa, wesoła pogadanka przed snem. Zdecydowanie nie chcemy, żeby to był zwykły poradnik treningowy. Nie bójcie się być kreatywni w swoich pytaniach ;)

My już się stresujemy. Mamy nadzieję, że wyjdzie z tego fajny, cykliczny program. Ale ostateczny sukces cyklu tak samo zależy od nas jak i od Was. Więc do usłyszenia 24.04.2017 o 21:00. Przygotujcie chipsy i piwo (pfff, sałatkę i sok z buraków) i do zobaczenia!

More from Bartosz Olszewski

Podsumowanie tygodnia is back!

Zbierałem się dziś na trening i zbierałem. Już zrezygnowałem. Lodziarnie zamykali za...
Read More