WarszawskiBiegacz zaprasza na Dobry Obóz!

Dziś mam przyjemność zaprosić Was na Dobry Obóz Biegowy. Śmiało mogę zapewnić, że będzie to obóz inny niż wszystkie. Będziemy trenować w dniach 13-20.08.2016 w okolicach Krasnopola na Suwalszczyźnie. Czyli w miejscu, w które zawsze staram się uciekać, kiedy chcę odpocząć i złapać trochę formy i świeżości.

Ale po kolei. Dlaczego Dobry Obóz?

Dobrze biegaj

Za treningi odpowiadam ja, mój brat oraz Kasia. Do każdego podejdziemy indywidualnie. Zapewnimy różne poziomy zaawansowania, od zupełnie początkujących po zaawansowanych. I co ważne, nie tylko będziemy biegać, ale również popracujemy nad rozciąganiem, siłą biegową oraz core stability. Zresztą wiecie, tak zgrana z nas paczka, że o trening możecie być spokojni.

Dobrze jedz

To naprawdę będzie siła tego obozu. Jadłospis zostanie ułożony przez dietetyka sportowego. Produkty które otrzymacie będą zdrowe, lokalne, ekologiczne. Miód z miejscowej pasieki, rybka z pobliskiego jeziora, chlebek i jajka od sąsiada ? Takie rzeczy tylko u nas!

Dobrze odpoczywaj

Mówiłem już, że jak chcę odpocząć, to uciekam do Krasnopola? Wspaniałe krajobrazy, cisza, przyroda, jeziora, lasy, sauna. Do tego zapewnimy wykłady motywacyjne i na pewno obejrzymy jakieś fajne filmy poświęcone bieganiu. Jedyne, co może zakłócić Wasz spokój, to koguty budzące Was o wschodzie słońca :)

Dobra lokalizacja

Wiem, wszyscy jak mogą to uciekają trenować w polskie góry. Osobiście dużo bardziej wolę urozmaiconą rzeźbę terenu w okolicach Krasnopola. Wszystkie te pagórki, podbiegi to efekt ostatniego zlodowacenia skandynawskiego. Biega się po tym znakomicie, jednocześnie nie są to góry, która zmuszają biegaczy do marszu. Do wyboru mamy leśne ścieżki, łąki, drogi szutrowe jak również moją ulubioną trasę asfaltową, Na Murowany Most. Wszystkio w zasięgu kilku kroków. A do tego 20 kilometrów od Krasnopola jeden z najnowocześniejszych w Polsce stadionów lekkoatletycznych. Musicie poczekać na to do sierpnia. Ja ruszam już na Wielkanoc.

Dobra oferta

Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie obozu. Ja tu jestem tylko trenerem :)

Oczywiście jak to zawsze bywa w takich przypadkach, liczna miejsc jest ograniczona. Kontakt w sprawie obozu znajdziecie pod tym linkiem: Kontakt Dobry Obóz Biegowy. Mam nadzieję, że razem spotkamy się i potrenujemy w sierpniu. 

Bonus

I jeszcze jedno. Dla chętnych na zakończenie obozu w sobotę możliwość wzięcia udziały w Maraton Wigry lub Biegu Pogoń za Bobrem. Rok temu startowałem w tych okolicach w Biegu Wśród Krasnych Pól. Jeżeli nawet nie macie zamiaru się ścigać, warto pobiec dla samych widoków, które zapierają dech w piersi. Ja na pewno wystartuję, nie odmówię sobie tej przyjemności.

Do zobaczenia w sierpniu!

More from Bartosz Olszewski

Awaria prysznica :)

Na siłownię chodzę nie od dziś. Pewnie moje pierwsze wizyty w lokalnej...
Read More