USA 2013 – Galeria

Logo Boston Marathon

Trochę zdjęć z USA 2013. To już chyba ostatnia notka dotycząca tego wyjazdu, więcej was męczył nie będę :) Mam nadzieję, że zdjęcia się spodobają.

 

PS – podpowiadam, że są trzy strony. I żeby przejrzeć w powiększeniu następne 20 zdjęć trzeba przełączyć na drugą stronę itd.

More from Bartosz Olszewski

Czy warto się rozciągać?

Jedziemy dalej z tematem rozciągania. Już wiecie, czy warto rozciągać się statycznie...
Read More
 • Brylant

  Super foty Bartek !

 • Marcin S

  Ciekawe zdjęcia. Chciałbym kiedyś pobiec Boston… :)

 • Ciekawy

  ja jestem ciekawy twojej diety :p bo widze zdjęcia i zastanawiam się jak to możliwe biegać tak :D mam nadzieje że opiszesz coś kiedyś ;p

  • Ale co Cię konkretnie interesuje? Jeżeli chodzi o dietę to ja jestem mocno kontrowersyjny :) Przeważnie jem dość zdrowo i liczę +- kcal żeby mieścić się w jakiś limitach i trzymać wagę. Ale jak zrobię jakiś bardzo ciężki trening, jak dziś to nie miałem najmniejszych oporów zjeść litr lodów a potem jeszcze kilka ptasich mleczek. A że nie mogłem ugasić pragnienia to jeszcze Okocim Radler się chłodzi. Na treningu spaliłem ponad 1000 kcal więc i tak będę na zero.

   A już artykuły w stylu „jak zregenerować się po maratonie” w ogóle mnie śmieszą. 5 miesięcy harówki, stres, biegniesz, dajesz z siebie wszystko. Jesteś wyczerpany fizycznie, psychicznie i cholera wie jak jeszcze. I ja mam w tej chwili się zastanawiać co zdrowego zjeść??? Przecież właśnie skończyłem sezon, chce hamburgery, lody, pizze, czekolady, ciastka i dużo piwa :)

   Ale żeby nie było 90% moich posiłków zgadza się z ogólnie przyjętymi kanonami zdrowego żywienia w sporcie :)