Trenuj z nami do jesiennych biegów!

Treningi AdgarFit rozwijają się, a nasza grupa oraz trenerzy wraz z nimi. Mamy nowe pomysły i nowe propozycje dla biegaczy. Chcemy stworzyć grupę pasjonatów biegania. Razem trenować, pokazywać się na zawodach, przygotowywać i motywować do treningów i zawodów.

Zanim zacznę mówić o nowościach, warto podsumować to, co działo się do tej pory. Trenowaliśmy od początku roku, trzy razy w tygodniu. Biegały z nami osoby na różnym poziomie zaawansowania. Od tych stawiających pierwsze kroki biegowe, do zaawansowanych biegaczy. Łącznie nasze treningi odwiedziło około 150 osób! Wiele z nich zrealizowało swój cel. Nie ważne czy był nim pierwszy nieprzerwany bieg przez kilkanaście minut, czy życiówka w maratonie. Z tego powodu jesteśmy bardzo dumni i cieszymy się, że mogliśmy pomóc tylu biegaczom w treningu. A co oni sądzą o tych spotkaniach sami przeczytajcie:

Aga Bartosiewicz:

Czy jesteś biegaczem, czy triathlonistą, czy po prostu chcesz zadbać o swoje zdrowie (bo coś łamie w kościach) i zbierasz się od miesięcy. Nie kombinuj nie planuj po prostu przyjdź. Bieganie z Bartoszem & Kasią (w AdgarFit) jest dla leniwych i ambitnych, dla początkujących i zaawansowanych – jest po prostu dobre dla Ciebie.

Mateusz Kowalewski:

Gorąco wszystkim polecam treningi z grupą AdgarFit. Po pierwsze super opieka trenerów – można się naprawdę dużo nauczyć i rozwinąć jako biegacz. Po drugie świetna atmosfera na treningach. Po trzecie nie trzeba się bać o swój poziom – każdy znajdzie coś dla siebie! W innym miastach ze świecą szukać takich grup, jestem z Wrocławia i możliwość trenowania pod okiem Bartka i Kasi była dla mnie wielką przyjemnością!

Anna Zabielska:

Treningi oferowane przez AdgarFit to dużo więcej niż tylko zwykłe bieganie. Wiadomo nie od dziś, że zajęcia w grupie motywują bardziej. Jeśli chcemy robić postępy, musimy pójść o krok dalej, a to właśnie umożliwiają nam amatorom, zajęcia z Bartkiem i Kasią. Każdy z nas ma różne możliwości i jest na różnym etapie swojej ścieżki biegowej. Treningi z AdgarFit zmuszają nas do wyjścia ze swojej strefy komfortu, co pokazują osiągnięcia naszych kolegów z teamu.

Ale pytanie, co nowego?

  1. Chcemy przygotować Was do konkretnych zawodów. Od wtorkowego treningu ruszamy z planem na jesienne starty. Zawodnicy dostaną plan, gdzie poza wspólnymi treningami będą mieli napisane, co robić w inne dni tygodnia. A o jakich startach mówimy? Są to przede wszystkim Biegnij Warszawo, Bieg Niepodległości i wszystkie inne jesienne zawody na dystansie od 5 do 15 kilometrów.
  2. Jeżeli ktoś planuje maraton, to nasze treningi będą dla niego znakomitą formą treningu interwałowego lub progowego. Długie wybiegania zostawimy Wam na weekend :)
  3. Chcemy stworzyć drużynę. Chcemy żebyście w zawodach startowali jako AdgarFit. Trenujmy razem, pokazujmy się na zawodach, pokażmy, że w drużynie siła.
  4. Od października w soboty duży nacisk położymy na ćwiczenia uzupełniające. Chcemy, żebyście biegali zdrowo i unikali kontuzji.

Kto, gdzie i kiedy?

O czym jeszcze wart wspomnieć? Dysponujemy szatniami i prysznicami. Trening trwa 90 minut. Spotykamy się:

  • wtorek 18:00
  • środa 6:30 (do końca września)
  • czwartek 18:00
  • sobota 10:00 (od października)

Miejsce zbiórki to Aleje Jerozolimskie 181, biurowiec AdgarFit, przy sklepie SportGuru.

Z trening odpowiadam ja (WarszawskiBiegacz.pl) oraz Kasia Gorlo (RunTheWorld.pl). Możemy obiecać, że damy z siebie wszystko, żebyście osiągnęli swój cel. Na każdym treningu dzielimy się swoją wiedzą, pasją i doświadczeniem.

I na koniec dwie ważne sprawy.

  1. Treningi są darmowe. Nic za nie nie płacicie. Konsultacje, treningi, porady, plan treningowy, all-inclusive!
  2. Obowiązuje pakiet biegacza AdgarFit. Pakiet to techniczna, biegowa koszulka firmowa, ręcznik oraz kupon na kawę Green Caffe Nero. Koszt pakietu to 100 zł. Ale spokojnie, przyjdźcie, pobiegajcie z nami, zobaczcie, że warto i wtedy podejmiecie decyzję o zakupie. Uwierzcie nam, nic na tym nie zarabiamy. Chcemy być postrzegani i czuć się jako grupa a nie zbiór indywidualności.

Do zobaczenia!

plakatFot: Bogdan Jabłoński

 

More from Bartosz Olszewski

Podsumowanie tygodnia 35.2015 – byle zapomnieć

Mój brat się śmiał, że z tego tygodnia to nawet ja się...
Read More