Treningi dla biegaczy – trenuj razem z nami

treningi dla biegaczy

Wiosna zawitała na dobre. Dlatego przenosimy się z treningami motorycznymi dla biegaczy na warszawską Agrykolę. Przy okazji, mając na uwadze, że przygotowanie zawodnika do konkretnych zawodów zajmuje przynajmniej kilka miesięcy, przypominamy o możliwości podjęcia wspólpracy w kontekście jesiennych zawodów. Teraz jest właśnie czas, żeby zacząć treningi.

Treningi motoryczne dla biegaczy odbywają się we wtorki i czwartki o 19:00 na Agrykoli i prowadzi je Kasia. W razie pytań piszcie na treningi.olszewscy@gmail.com W razie braku miejsc, pomyślimy o dodatkowych godzinach zajęć. Jeżeli jesteście zainteresowanie treningiem indywidualnym lub np. w parze, również piszcie. To nie boli, a może uda się dopasować terminy i sprostać oczekiwaniom :)

Jeżeli chodzi o indywidualne trenowanie zawodników, tutaj nic się nie zmieniło i wszystkie informacje znajdziecie tutaj: TRENINGI DLA BIEGACZY. Również tam więcej piszemy o tym, jak wygląda współpraca, kosztach oraz dodatkowych możliwościach. Ale ponownie, w razie wątpliwości zachęcam do kontaktu mailowego. 

 

More from Bartosz Olszewski

10 przykazań w drodze po nową życiówkę w maratonie

Na wiosnę na pewno będę chciał zawalczyć o poprawienie wyniku w maratonie....
Read More