Treningi dla biegaczy – trenuj razem z nami

treningi dla biegaczy

Wiosna zawitała na dobre. Dlatego przenosimy się z treningami motorycznymi dla biegaczy na warszawską Agrykolę. Przy okazji, mając na uwadze, że przygotowanie zawodnika do konkretnych zawodów zajmuje przynajmniej kilka miesięcy, przypominamy o możliwości podjęcia wspólpracy w kontekście jesiennych zawodów. Teraz jest właśnie czas, żeby zacząć treningi.

Treningi motoryczne dla biegaczy odbywają się we wtorki i czwartki o 19:00 na Agrykoli i prowadzi je Kasia. W razie pytań piszcie na treningi.olszewscy@gmail.com W razie braku miejsc, pomyślimy o dodatkowych godzinach zajęć. Jeżeli jesteście zainteresowanie treningiem indywidualnym lub np. w parze, również piszcie. To nie boli, a może uda się dopasować terminy i sprostać oczekiwaniom :)

Jeżeli chodzi o indywidualne trenowanie zawodników, tutaj nic się nie zmieniło i wszystkie informacje znajdziecie tutaj: TRENINGI DLA BIEGACZY. Również tam więcej piszemy o tym, jak wygląda współpraca, kosztach oraz dodatkowych możliwościach. Ale ponownie, w razie wątpliwości zachęcam do kontaktu mailowego. 

 

More from Bartosz Olszewski

Oddajcie nam biegi przełajowe na Igrzyska Olimpijskie!

Od zawsze byłem wielkim fanem Igrzysk Olimpijskich. Zarówno tych letnich jak i...
Read More