Polar v800 – zapowiedź

Polar v800

Już od długiego czasu czekam na jakiś nowy produkt Polara. W końcu konkurencja idzie do przodu. Garmin co chwila wypuszcza jakieś nowe produkty z wbudowanym GPS. W tym samym czasie Polar chyba trochę osiadł na laurach. Dla mnie dalej to najlepszy pulsometr, ale niestety niewiele więcej. I właśnie dziś rano wstaję, otwieram pocztę i moim oczom ukazuje się Polar v800!

W tej chwili za dużo nie wiadomo. Polar v800 ma być przedstawiony 6 stycznia i wtedy mają być zaprezentowane jego możliwości. W tej chwili można zobaczyć zdjęcia i obejrzeć jeden filmik. Mówi on tyle o zegarku, że nadaje się do triathlonu :) Firma polar wysłała tylko taki komunikat:

On January 6th we’re going to announce the coolest and smartest product we’ve ever made. In fact, we modestly believe it’s the best product of its kind, anywhere.

Jak chcecie to możecie zalogować się na stronę, gdzie na bieżąco będą przekazywane informacje:

www.polarv800.com
hasło: daretowin

Filmik można obejrzeć również na FACEBOOKU.

Na razie to tyle. Prawdę mówiąc osobiście nie mogę się doczekać tej premiery. Darzę tą firmę sporym sentymentem i nie chce żeby skończyli ja Nokia. Mam nadzieję, że nowy pulsometr spełni oczekiwania (te pewnie są niemałe) i przywróci Polara na właściwe tory.

More from Bartosz Olszewski

Magia finiszu na Stadionie Narodowym

Nie odpuszczę niezdecydowanym. Możecie być pewni, że do samego końca będę was...
Read More