Cyfrowy Polsat, podziękowania!

Cyfrowy Polsat Logo

Nadszedł czas podziękowań. Cały mój wyjazd do Bostonu, przygoda życia, nie miał by miejsca bez pomocy ludzi którzy zupełnie bezinteresownie postanowili, że zorganizują mi maraton o jakim marzę. Szczególne podziękowania dla Wojtka Szymczyka, który poświęcił swój czas i stracił sporo nerwów i czasu załatwiając cały wyjazd!!! Dziękuję Wojtek, bez Ciebie nie było by to na pewno możliwe!

Oczywiście dziękuję też firmie Cyfrowy Polsat. To oni sponsorowali mi ten start i pokazali, że jako firma potrafią docenić pasje i hobby pracowników oraz wspierać ich w dążeniu do realizacji marzeń. Jeszcze raz dziękuję!

Podziękowania również dla wszystkich którzy uczestniczyli w organizowaniu wyjazdu oraz trzymali za mnie kciuki i codziennie wspierają mnie w bieganiu. Michał Semczuk, Rafał Frątczak, Paweł Skrzypek, dziękuję za pomoc przy organizacji wyjazdu i wsparcie. Całej mojej sekcji SNMVNO za codzienne kibicowanie i zainteresowanie. Pionowi Informatyki, chyba już wszyscy wiedzą o moim bieganiu :) Również dział fakturowania i wszystkie inne osoby z działów biznesowych które na co dzień mi kibicują. I każdemu który trzymał za mnie kciuki!

Na koniec jeszcze chciałem podziękować wszystkim, którzy w obliczu tragedii która wydarzyła się w Bostonie, złapali za telefony, żeby się dowiedzieć, czy u mnie wszystko OK. Naprawdę ilość telefonów, SMS, maili, wiadomości na fecebooku mnie przerosła i nie nadążałem nawet odpisywać :) Dziękuję jeszcze raz wszystkim!!!

More from Bartosz Olszewski

Powrót z dalekiej podróży

W ostatnich tygodniach w moim treningu dominowała jedna jednostka: rozbieganie. Na nic...
Read More