Walentynkowy konkurs On The Run – zwycięzcy

konkurs on the run

Konkurs zakończył się wczoraj o 12:00 Po całodniowych naradach, sprzeczkach, weryfikacji wszystkich za i przeciw, wybraliśmy dwa zwycięskie zdjęcia.

A zwycięzcami są:

walentynki_1

Bo to  bardzo ładne zdjęcie i widać, że tak się kochają, że nawet buty noszą identyczne.

Oraz:

walentynki_2

No chyba nie muszę uzasadniać.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Dostaliście już wiadomość na facebooku, proszę o kontakt. Może być też na maila bartoszolszewski(małpa)gmail.com Do zobaczenia w sobotę na biegu. Powodzenia!

 


 

Pierwsza edycja biegu PGE On The Run już za nami. Świetna lokalizacja (Łazienki Królewskie w Warszawie), dobra organizacja, bardzo fajne pakiety startowe, ale przede wszystkim oprawa i atmosfera biegu sprawiły, że zebrał on niemal same pozytywne opinie. Spodobał się do tego stopnia, że pakiety na drugą edycję biegu rozeszły się w kilkadziesiąt minut. Ale jak ktoś się nie wyrobił, to jeszcze nie wszystko stracone! Rusza konkurs On The Run.

Razem z Kasią z Run The World mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia. Ale, żeby je zdobyć trzeba będzie się trochę postarać :) Następna edycja PGE On The Run odbędzie się 14 lutego 2015. Czyli w walentynki, święto zakochanych. I tak sobie razem wymyśliliśmy, że w taki wyjątkowy dzień warto przekazać te zaproszenia właśnie zakochanym, którzy razem dzielą swoje pasje do sportu i przede wszystkim biegania.

on_the_run_walentynki_2

Zasady konkursu

Zasady są proste:

[list type=”check”]

  • Na jednym z naszych fanpage, WarszawskiBiegacz albo RunTheWorld, należy zamieścić swoje biegowe/sportowe/treningowe zdjęcie ze swoim partnerem koniecznie z hashtagiem #OnTheRunWalentynki. Najlepiej pod postem konkursowym, ale odpowiedni hashtag pozwoli wyłapać Wasze zdjęcia nawet jak wrzucicie je w inne miejsce.
  • Zdjęcie nie koniecznie musi być zrobione podczas biegu. Może to być rozciąganie, trening na siłowni czy jakieś wygłupy. Tylko błagam, nie posuwajcie się za daleko, nie chce, żeby Mark Zockerberg zablokował mi konto na facebooku :) Niech działa Wasza wyobraźnia a my wybierzemy dwie najlepsze fotki i wybranym parom przekażemy zaproszenia.
  • Można również opublikować zdjęcie na Instagramie dodając do niego hashtag #OnTheRunWalentynki i oznaczając mnie i Kasię na zdjęciu
  • No i dla osób nie posiadających facebooka i Insta (są tacy? ;) ) można zamieszczać zdjęcia pod tym postem na blogu
  • Trzeba udostępnić post z facebooka informujący o konkursie (nie będziemy Was tutaj prześwietlać, nie wszyscy mają facebooka, ale liczymy na wsparcie i Waszą uczciwość). Nie trzeba klikać, że nas lubicie (i tak to wiemy :) ). Ale chcemy, żeby konkurs dotarł do jak największej ilości osób, dlatego prosimy o przekazanie informacji o nim dalej.
  • Konkurs trwa do 10.02.2015 do 12:00

[/list]

Na koniec zbierze się jury w postaci mnie i Kasi i wybierze dwie szczęśliwe pary, które będą miały okazję spędzić walentynkowy wieczór na sportowo. My na pewno będziemy na tym biegu i Was również serdecznie na biegu zapraszamy. A do wtorku kombinujcie jak nas przekonać swoim zdjęciem, że to właśnie wam należy się pakiet na te zawody. Powodzenia!

More from Bartosz Olszewski

New Balance 1400 v2 – recenzja

Zanim przejdę do recenzji muszę się trochę usprawiedliwić. Bo czytając ostatnio moje...
Read More