DZIĘKUJĘ!!!

Jeżeli ktoś był dziś na facebooku, to już na pewno wie, że mam dziś urodziny. Spokojnie wstałem z łóżka. Oczywiście zaspałem na poranne bieganie. Szybko pobiegłem do pracy i dostałem maila. Maila z linkiem do filmu.

Otworzyłem, zacząłem oglądać. I naprawdę powiedzieć, że się wzruszyłem to mało. Musiałem zrobić przerwę w połowie, bo zaczynałem się mazać :) Oczywiście za wszystkim stoi Kasia i mój brat. Nie wiem jak oni tego dokonali, bez kitu, nagrać coś takiego to jest przecież Mission Impossible. Widząc chłopaków na Ursynowie śpiewających mi 100 lat myślałem, że to fotomontaż :) I ten podkład muzyczny. Zresztą co ja będę dużo mówił, obejrzyjcie sami. Tylko proszę, całość :)

A ja jeszcze raz wszystkim Wam bardzo, bardzo dziękuję! Jesteście niesamowici! Ten cały blog, bieganie, wszystko co robię w takich chwilach naprawdę nabiera sensu i na pewno nie przestanę tego robić.

Wielkie podziękowania dla brata. Nie dość, że wyszedł o 5 z domu, żeby to nagrać, to jeszcze tracił cenne minuty, będzie teraz dokręcał kilometry :) No i ryzykował życie, bo nagrywał w miejscu gdzie ostatnio ciągle grasuje jakaś locha z warchlakami :)

I na koniec. KASIA, KOCHAM CIĘ!

More from Bartosz Olszewski

Mishka Shubaly „Bardzo długi bieg” – recenzja

„Bardzo długi bieg” jakiś czas temu rzucił mi się w oczy w...
Read More