Charytatywne bieganie w Lesie Kabackim

Zamierzam jutro startować w zawodach GP Warszawy jako kolejny mocny trening przed zbliżającym się Półmaratonem Warszawskim. I dostałem informację, że w ramach biegu można pomóc. Przekazuję informację, to nic nie kosztuje a można zrobić coś dobrego dla innych a przy okazji świetnie się bawić na biegu (no dobra, ja się nie bawię tylko dyszę jak lokomotywa :) ).

 

[quote align=”center” color=”#999999″]Z prośbą o uczestnictwo w BIEGU występujemy dla https://www.facebook.com/serceAlicji?fref=ts. Powstało wydarzenie https://www.facebook.com/events/542563342525970/?notif_t=plan_user_joined. Podczas biegu w ramach Grand Prix Warszawy 2014 w dniu 8 marca 2014 r. (sobota) w Warszawie w Lesie Kabackim biegacze mogą pobiec na rzecz Alicji. Zawodnicy mogą wpisać na listę i przyczepić sobie identyfikator akcji – kartkę z napisem „biegnę dla Alicji”, a Fundacja PKO Banku Polskiego ich zaangażowanie przeliczy na darowiznę. Darowizna zostanie przekazana na konto organizacji, w której dziecko jest podopiecznym a Fundacji Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowem w Warszawie.

Miejsce biegu: Bieg na dystansie 10 km rozpocznie się o godz. 11.00 na tyłach TESCO na Ursynowie w Warszawie, przy stacji technicznej METRA a do końca ulicą KEN (ostatnia stacja Matra KABATY). Start o godz. 11:00 Odbiór numerów startowych i opłata w dniu zawodów od ok. godz. 9:00. Na obecną chwilę nie ma jeszcze potwierdzenia, czy jak przy ostatnim biegu Biuro zawodów będzie mieściło w Hipermarkecie TESCO, Aleja KEN 14 czy też na polance na tyłach TESCO na Ursynowie w Warszawie przy stacji technicznej METRA a do końca ulicą KEN (ostatnia stacja Matra KABATY). Prosimy o śledzenie informacji na stronie internetowej organizatorahttp://biegi.waw.pl/ Zapisy on-line dostępne są także na około 10 dni przed biegiem (tylko dla nowych zawodników). Za TEAM ALICJI Dorota Brzezińska Ps. Liczy się każdy gest kilka dni i do zebrania 23 tys.[/quote]

trasa_biegu_gpwarszawy

Ostatnio sam stwierdziłem, że jeżeli realizując swoje pasje, można przy okazji pomóc, to czemu nie. Was też zachęcam to brania udziału w takich wydarzeniach. Dobry przykład płynie z Zachodu, gdzie jest to niesamowicie popularne.

 

More from Bartosz Olszewski

Adidas Energy Boost 2 ESM

Do dziś pamiętam jak dostałem do testów adidas Energy Boost. Ale się...
Read More