Buty New Balance Walt Disney

Buty New Balance

Moda na buty biegowe nie mija. Wręcz przeciwnie. Z okazji biegów runDisney, które organizowane są w USA, powstała specjalna, dedykowana kolekcja Walta Disneya. Buty New Balance prezentują się naprawdę ciekawie :) Może sam bym w takich nie biegał, ale moim zdaniem takie kolekcje limitowane to świetny pomysł.

New Balance pierwszą ofertę limitowaną wypuścił w zeszłym roku. Popyt przeszedł ich najśmielsze oczekiwanie. Buty były sprzedawane tylko na targach Expo przed biegami, a kolejki ciągnęły się w nieskończoność. Ludzie stali w nich nawet ponad godzinę, często kupując buty zupełnie nie w ich rozmiarze :) Chyba to trochę przejaw zakupoholizmu, ale z drugiej strony, jaki fan Disneya nie chciał by mieć butów z Myszką Mickey? Trzeba przyznać, że nawet na półce prezentują się ładnie, więc dla fanów wytwórni Disneya to na pewno piękna pamiątka.

Buty New Balance

W tym roku New Balance wypuścił dwa modele. Pierwszy oparty na stabilizującym 860v4 w cenie 125$, a jego motywem przewodnim jest Myszka Mickey dla panów i Myszka  Minnie dla pań. Drugi model oparty na neutralnym bucie 890v4 ma kosztować 120$. W wersji męskiej sygnowany przez psa Goofy. No i z Kopciuszkiem dla pań :) Buty zadebiutują już podczas Walt Disney World Marathon Weekend expo w dniach 8-12 lutego w Orlando. Jakby ktoś się wybierał, to może wrócić z ciekawą pamiątką.

Buty New BalanceButy New BalanceButy New BalanceButy New Balance

More from Bartosz Olszewski

Polar v800

Pojawiła się specyfikacja nowego zegarka sportowego, Polar v800. Po początkowych wątpliwościach i...
Read More