Adidas Smart Run – zapowiedź

Adidas Smart Run

Nie wiem czy już słyszeliście, ale firma Adidas wypuściła w pełni funkcjonalny zegarek do monitorowania biegu. Po takich produktach jak Speed Cell i Pacer pojawił się Adidas Smart Run. Dzięki firmie Adidas dostałem ten produkt do testów i w najbliższym czasie zamierzam wam zaprezentować możliwości i funkcjonalność tego urządzenia. Zobaczymy jak w praktyce wypada na tle konkurencji. Przedstawię największe wady i zalety. A dziś zerknijmy na to, co w założeniu ten produkt oferuje.

Adidas Smart Run to pulsometr, GPS, komputer treningowy i odtwarzacz MP3 w jednym. Wyposażony w kolorowy, dotykowy wyświetlacz. Posiada też Bluetooth (między innymi do komunikacji ze słuchawkami bezprzewodowymi) oraz Wi-Fi. Jego olbrzymia zaletą może być niewątpliwie możliwość komunikacji z kontem miCoach. Dzięki temu mamy dostęp do bazy treningów, możemy rejestrować i analizować nasze biegi oraz inne aktywności fizyczne. Łatwo możemy też programować ustawienia kolejnych treningów i wgrywać je na zegarek. No i na koniec jeszcze jedna rzecz. Adidas Run Smart nie ma paska do pomiaru pulsometru! Potrafi czytać go z nadgarstka.

zdjęcie (5)

To wszystko brzmi wspaniale. Wygląda też nie najgorzej, zważywszy na liczbę funkcjonalności upchniętą w tym zegarku. Pozostaje tylko najważniejsze pytanie. Jak to wszystko sprawuje się w praktyce. Nie wiem jak Wy, ale ja pytań i wątpliwości mam mnóstwo. Myślę, że najbliższe dwa tygodnie pozwolą w pełni przetestować i ocenić produkt. Więc już zapraszam do obszernej recenzji. A w między czasie postaram się wrzucić kilka informacji i ciekawostek na facebooka. Dziś już poszła pierwsza. MP3 działa, jest banalne w obsłudze i sprawuje się znakomicie :)

Adidas Smart Run

DSC02972

* Dziękuję firmie Adidas za dostarczenie produktu do testów

 

smart_run_reklama

More from Bartosz Olszewski

Regeneracja po maratonie

Powiem szczerze, czuję się trochę dziwnie pisząc ten tekst. Bo to tak,...
Read More