AdgarFit – darmowe treningi grupowe

Trenerzy AdgarFit

Ja czyli Bartek Olszewski oraz Kasia Gorlo, czyli Run The World. Razem nie damy wam się nudzić. A naszym celem nie jest tylko pobieganie z Wami ale nauczenie Was jak biegać mądrze, trenować z głową i czerpać radość z biegania każdego dnia. Pokażemy jak poprawiać życiówki, unikać kontuzji i realizować kolejne biegowe cele.

kasia_bartek_trenerzy

Gdzie odbywają się spotkania?

Al. Jerozolimskie 181B, Warszawa
Jest to kompleks Adgar Park West mieszczący się przy centrum handlowym Blue City. Spotykamy się w atrium od strony Al. Jerozolimskich, przy sklepie Garmin i Sport Guru (nie sposób nas nie zauważyć, ponieważ budynek jest przeszkolony).

Kiedy odbywają się spotkania?

Wtorek 18:00
Czwartek 18:00
Sobota 9:30

szczesliwice_2

Gdzie trenujemy?

Treningi odbywają się w Parku Szczęśliwickim. W przypadku złej pogody ćwiczenia uzupełniające i rozciąganie robimy w atrium, gdzie jest ciepło i mamy dużo miejsca do dyspozycji.

Dla kogo przeznaczone są te treningi?

Dla wszystkich! Treningi są darmowe. Według planu wtorki przeznaczone są dla mniej zaawansowanych, a czwartki dla tych bardziej. Ale wszystkie treningi są tak układane, że wszyscy sobie bez problemu poradzą. Sobota to z kolei bardzo urozmaicone treningi, z którego każdy wyniesie coś dla siebie. Zawsze staramy się też wplatać elementy sprawności biegowej oraz rozciąganie.

szczesliwice_1

Udogodnienia

Przede wszystkim na miejscu biegacze mogą korzystać z szatni oferowanych przez siłownię Gravitan. Poza tym do dyspozycji mamy atrium biurowca, gdzie w niesprzyjającą pogodę spokojnie możemy trenować elementy sprawności biegowej i rozciągać się po treningu. W kompleksie znajdują się restauracje gdzie można usiąść, zjeść i odpocząć po bieganiu. Przed biurowcem jest duży parking gdzie w godzinach treningów nie ma absolutnie żadnego problemu z pozostawieniem auta. Przed Adgar Park West znajdują się również stojaki na rowery.

szatnia_adgar

Jakby tego było mało w koło kompleksu biurowców prowadzi bieżnia tartanowa o długości jednego kilometra!

bieznia_start