10 powodów dlaczego warto pobiec 5 lub 10 km 10.09.2017 w Wilanowie?

Dzień po biegu w Skierniewicach wracam do treningów. Pora wziąć się za siebie, bo czas ucieka. Dwa tygodnie odpoczynku muszą wystarczyć. Wczorajsze zawody potraktowałem jako sprawdzian swoich nóg. Przetrwały i to całkiem nieźle. Myślałem, że będzie gorzej :) Kolejne wyzwanie już za tydzień. Dla mnie Królewski Festiwal Biegowy w Wilanowie będzie sprawdzianem pierwszych dni treningu. Chce już pobiec w granicach 34 minut. A dlaczego to Wy powinniście tam pobiec?

  1. Bo to atestowane, płaskie, szybkie 5 i 10 km. Jak chcecie zrobić życiówkę to powinna być idealna okazja.
  2. Bo nagradzanych jest 48 miejsc na 5 km i tyle samo na 10 km. Patrząc na listy startowe, duża szansa, że uda się stanąć na pudle!
  3. Bo jestem przekonany o wysokim poziomie organizacji biegu. Z DEM’a Promotion Polska biegałem w tym roku 3 razy. Nigdy się nie zawiodłem.
  4. Bo po biegu czeka na Was masa atrakcji. Jeżeli pogoda dopisze, całe zawody mogę przerodzić się we wspaniały piknik rodzinny. Kto był w Konstancinie, ten wie o czym mówię.
  5. Bo dostaniecie wypasione pakiety startowe wraz z koszulką. Więcej info na grafice pod tekstem.
  6. Bo to znakomity moment, żeby sprawdzić się przed docelowymi zawodami, takimi jak Maraton Warszawski. Jesteście w formie a do startu jeszcze dwa tygodnia. Serio, idealny termin!
  7. Bo fajnie będzie się spotkać pogadać, razem pobiec. W Wilanowie na pewno spędzę trochę czasu, mają tam dobre restauracje :D
  8. Bo to tani bieg jak na Warszawę. Odpowiednie 45 i 55 zł i biorąc pod uwagę wszystko co oferuję biegaczom ten bieg, to naprawdę dobra cena.
  9. Bo biegi odbywają się w ramach dni Wilanowa. Więc jakby tego było mało, macie jeszcze masę innych atrakcji na miejscu.
  10. Bo to zawody. A zawody to zawsze ten dreszczyk emocji, atmosfera startu, podniecenie przed wystrzałem startera, niezapomniane emocje na trasie i piękne wspomnienie przekraczania linii mety.

Mam nadzieję, że zobaczymy się za tydzień. Występuję w roli ambasadora biegów DEM’a ale wszyscy którzy startowali w ich wcześniejszych biegach mogą Wam śmiało powiedzieć, jak wyglądają ich imprezy. Czy to bieg w Konstancinie, Kazimierzu, Skierniewicach, czy zeszłoroczny Bieg na Kopiec Powstania Warszawskiego. Zwyczajnie WARTO!

Strona biegu: http://wilanowskibiegkrolewski.pl/
Strona do zapisów: http://zapisy.sts-timing.pl/213/

 

Music concept poster template. Elements are layered separately in vector file. Easy editable graphics.

More from Bartosz Olszewski

Walentynkowy konkurs On The Run – zwycięzcy

Konkurs zakończył się wczoraj o 12:00 Po całodniowych naradach, sprzeczkach, weryfikacji wszystkich...
Read More